OTO CHILI

"Tehličkové"  brucho - Netreba, aby ste len túžili po lepšom tele, plochom alebo vypracovanom bruchu, ale SPRAVTE PRE TO NIEČO!

Máme skvelé a jednoduché riešenie! Ale viac žiadne výhovorky!!!

Úspech a stratégia platná dnes aj zajtra ...

Presne vyrysované brušné svalstvo do tvaru pravidelných tabličiek " á la čili  čokoláda"  je túžbou mnohých rekreačných športovcov.

Realita je však trošku iná a preto si doprajte denne 5 minút cvičenia na OTO CHILI a úspech bude na dosah .

OTO CHILI je efektívny nástroj pre tých, ktorí chcú začať pravidelne cvičiť. Je vhodný pre takmer všetky vekové skupiny. Nastaviť si môžete 4 ľubovoľné stupne záťaže, na ktorých rovnako zaťažíte tie isté partie tela, ale s rôznym odporom. Ak začnete venovať vášmu tréningu 5 minút denne, s dosiahnutým výsledkom budete nadmieru spokojní.

OTO CHILI je najnovší inovatívny  prístroj  vývojárov medicínskych zariadení OTO Bodycare,  ktorý  efektívnym spôsobom vyrysuje brušné svalstvo.

OTO CHILI SA ZAMERIAVA NA PODSTATU:

  • precvičiť brušné a dolné chrbtové svaly
  • spevniť ramená, plecia a chrbát
  • vyrysovať brušné svalstvo

OTO CHILI  - Efektívna práca ,  Strava ,  Relax

Ako docieliť na svojom bruchu viditeľné a vyrysované svalstvo?

Doprajte si denne 5 minút efektívnej práce na OTO CHILI ,  upravte svoj  jedálniček  a dodržujte dostatočný čas na regeneráciu.

 

Ako to, že stačí len 5 minút cvičenia denne?

Keďže sa hlavné svalové skupiny naraz hýbu a zaťažia,práve preto vám stačí denne cvičiť len 5 minút a tým vám OTO CHILI  ušetrí aj váš čas. Ak sa necítite kondične dostatočne pripravení,  cvičenie si rozdeľte na dve etapy, t.j. ráno aj večer 2-3min, kým nedosiahnete požadovaných 5 minút naraz.

Cvičenie nie je dôležité len pre vonkajší a viditeľný úspech. Taká nadváha je veľmi nebezpečná pre zdravie. Nedostatok pohybu nás môže priviesť od cukrovky, cez vysoký krvný tlak, mŕtvicu až k infarktu. Predbehnime tieto možné riziká, udržiavajme sa v dobrej kondícii, aby sme neboli len pekní a chudí, ale predovšetkým zdraví a to čo najdlhšie. Brušné cvičenie je pomerne ľahké a brucho bude krásne vyrysované.

Ploché brucho a dokonca vyrysované brušné svaly môžete mať aj vy bez bolesti chrbta a drieku. Základom cvičenia na OTO CHILI je rovný a pevný chrbát!!!

Držme sa hesla: V zdravom tele - zdravý duch!

Pred zakúpením si prístroj OTO CHILI môžete vyskúšať aj u nás vo výstavnej sieni a zároveň sa presvedčiť o jeho prednosti malého stroja s veľkým účinkom.