FLABéLOS

Používaním FLABéLOS WBV si môžete splniť Vaše sny a za krátky čas dosiahnuť rýchle a viditeľné výsledky.

V strednej Európe prichádzame ako prví s inovatívnou novinkou, zdokonalejším  FLABéLOS WBV 3000, ktorý si vyslúžil taktiež certifikát MEDICAL DEVICE - zdravotný certifikát. Je to vibračná plošina, ktorá precvičí a sformuje postavu.

 

Stačí venovať cvičeniu na stroji Flabélos WBV denne 10 min a výsledkom bude:

 • efektívne formovanie postavy
 • redukcia nadváhy
 • podpora a zlepšenie zdravotného stavu
 • podpora pozitívneho myslenia
 • stimulácia všetkých svalov
 • dodanie energie celému telu
 • odstránenie celulitídy

Popri tom získate aj správne držanie tela, hladšiu pleť a celkovo lepší výzor.

Celotelová vibrácia sa stáva čoraz v širšom kruhu uznávaným prostriedkom terapeutickej liečby, problémov súvisiacich s rovnováhou, kosťami, svalmi, kĺbmi a cirkuláciou krvi. Toto zariadenie bolo koncipované a zostavené na základe princípu Whole Body Vibration. Zariadenie FLABéLOS -  OTO Whole Body Vibration simuluje húpací pohyb, ktorý v kombinácií odlišnej rýchlosti a amplitúdy generuje vibráciu rôznych stupňov. Táto vibrácia sa prenáša na telo osoby stojacej na vibračnej ploche, čím sa dosahujú terapeutické účinky. Zmierňuje svalové kŕče a osteoporózu a zároveň zvyšuje svalovú silu, čo je pozoruhodnou výhodou celkovej vibrácie tela.  Odporúčaný vek užívateľov je od 12 do 70 rokov.

Flabelos

WBV bol skonštruovaný za účelom zabránenia vzniku stareckej osteoporózy. V oblasti trénovania a pohybu je účelom WBV vytvoriť, zvyšovať a udržať optimálne zdravie ľudského organizmu.

Používanie stroja OTO Whole Body Vibration  - FLABéLOS  odporúčame taktiež v nasledujúcich prípadoch:
 1. Všeobecná slabosť a obmedzené schopnosti trénovať
 2. V prípade svalových nedostatkov nôh, nožnej klenby a chrbta
 3. Strata kondície dôsledkom dlhodobej neschopnosti hýbať sa
 4. Strata kondície dôsledkom pooperačnej alebo poúrazovej rekonvalescencie
 5. V prípade problémov s rovnováhou  
 6. Poruchy pohybového aparátu alebo koordinácie spôsobené vekom
 7. Osteoporóza  
 8. Pre zvýšenie svalovej sily
 9. Pre rozvoj svalovej koordinácie
 10. Pri pooperačnej rehabilitácii 
 11. Pri rehabilitácii, pri neurologických problémoch a problémoch pohybového aparátu
 12. Pri zlej cirkulácii krvi v dolných končatinách

Celulitída trápi veľkú časť populácie a stroj WBV je vyhotovený práve aj pre pomoc pri jej odstránení. Plne nahradí drahé a veľké fitnes stroje. FLABéLOS  WBV zabezpečuje ľahké, príjemné, ale úspešné a zároveň účinné kardiovaskulárne cvičenie,napína pokožku, zlepšuje stav kolagénových vlákien v podkožnej sfére. Zvyšuje srdcovú frekvenciu a tým sa zlepší trávenie a zrýchľuje proces spaľovania kalórií počas vášho tréningu. Prístroj FLABéLOS  WBV napína pokožku, zlepšuje stav kolagénových vlákien v podkožnej sfére. Slečny, ktoré chcú rýchlo a efektívne schudnúť,  odporúčame cvičiť 2 x denne 10 min, t.j. ráno a večer. Výsledky sa dostavia čoskoro! Pohybová terapia sa stáva viac a viac dôležitou v dnešnej dobe. Nedostatok pohybu spôsobuje mnohé ochorenia ako napríklad nadváha či obezita. Je to preto, že moderný život je plný strojov, ktoré robia náš každodenný život pohodlnejším a tým nás povzbudzujú k menej pohybu. Postačí, keď si predstavíme  autá,  výťahy, pohyblivé schody, masážne kreslá, ktoré nám uľahčujú a spríjemňujú každodenný život, no odopierajú snahu a donútenie sa hýbať alebo je nedostatok pohybu podmienený: nedostatkom času, motivácie, únavy, nedostatkom peňazí, lenivosťou, atď.

Pred zakúpením si stroj FLABéLOS môžete vyskúšať v našej výstavnej sieni, kde sa taktiež môžete presvedčiť o jeho kvalitách a jednoduchom používaní.